ATBCERAMICS               ARTEMISJA

Świat ceramiki artystycznej, malarstwa, rzeźby i eksperymentu....Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, dr nauk chemicznych, od 2006 r. zajmuje się tworzeniem ceramiki artystycznej, obrazów ceramicznych oraz różnorakich form rzeźbiarskich.
Nauka rzeźby pod kierunkiem Anny Wszyndybył. 
Studia podylomowe na kierunku Malarstwo, Wydział Artystyczny UMCS.
Założyciel grupy artystycznej ARTEMISJA (2010 r.), uczestnik wielu wystaw polskich i zagranicznych. Członek Związku Ceramików Polskich oraz Wolnej Grupy Cermika. Współinstruktor i koordynator "International Art Summer"pleneru studentów wyższych szkół artystycznych z Ukrainy i Białorusi (Dom Kultury "Dorożkarnia", 2018 i 2019).
Wspołtwórca grupy artystycznej "Zmiana"
Współorganizator i uczestnik plenerów ceramicznych (Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku,  Akademia Łucznica, fundacja "Na Dobre" Dąbrówka k. Kaziemierza), budowniczy pieców wykorzystywanych w zajęciach plenerowych.
Ponadto prowadzi eksperymenty z różnymi typami wypałów oraz procesów redukcyjnych.

"W ceramice fascynuje mnie nie tylko tworzenie formy, ale przede wszystkim proces wypału i mozliwość osiągania różnych efektów na powierzchni pracy dzięki eksperymentom ze szkliwami, wypałami redukcyjnymi, różnorakimi związkami chemicznymi i zapomnianymi technikami zdobniczymi. Wraz z ceramicznymi przyjaciółmi prowadzimy pokazowe wypały techniką raku."

"Rzeżba i trójwymiarowosc ceramiki zaowocowaly poszukiwaniem trojwymiaru na płaskiej przestrzeni i tak pojawiło sie w moim życiu także malarstwo."